ای نهنگ- ابزار حرفه ای آموزش و سرگرمی

  • ابزار حرفه ای آموزش و سرگرمی- ای رسا
    ابزار حرفه ای آموزش و سرگرمی- ای رسا

محدوديتي براي کاربردهاي اينترنت اشيا وجود ندارد و از اين مبحث در صنعت (حمل و نقل)، کشاورزي (گلخانه هوشمند)، پزشکي (تجهيزات پزشکي متصل به نت)، نظارت و امنيت (دوربين‌هاي نظارتي)، آموزش و کسب و کار استفاده مي‌شود.

آموزش چندبعدی با درگیر کردن دانش امروز و آنچه در گذشته در حافظه مانده است، بهترین روش یادگیری و افزایش هوش و حافظه همزمان است. کاربردهایی که امروز در زمینه هوش مصنوعی ارائه می‌شوند، تلاش ویژه‌ای برای افزایش سطح دانش دارد. ابزار آموزش حرفه‌ای ای‌نهنگ (enahang-erasa) شامل آموزش سطح بالایی از دانش است که به شیوه ساده‌ای بیان شده است، و امکان استفاده از هوش مصنوعی را به طور پیش فرض برای افراد مختلف در سنین و جایگاه‌های متفاوت فراهم می‌کند. سیستم‌های محاسبات مه ابری و اینترنت اشیا و شمه‌ای از سخت‌افزار مناسب آن‌ها به همراه مثال‌های آموزشی در این ابزار گنجانده شده است. امروز برای استفاده از این دانش لازم نیست حتما پردازنده سطح بالا داشته باشیم؛ گوشی‌های هوشمند همراه کافی است.
زبان‌هاي برنامه‌نويسي گوناگوني براي کار در حوزه اينترنت اشيا وجود دارند که از محبوب‌ترين آن‌ها مي‌توان به پايتون، جاوا، C++‎، جاوا اسکريپت و PHP اشاره کرد.