رمز موفقیت در زنجیره سفارش‍های پدرانه

  • MilkyMoon
    MilkyMoon
  • ImamKhomeini
    ImamKhomeini

وقتی سخن از تعداد اصحاب کهف می‌آید در بیان عدد دقیق آن نظرها متفاوت می‌شود. گروهی می‌گویند آنها هفت نفر بودند و هشتمین آنها سگ آنها بود (و یقولون سبعة و ثامنهم کلبهم). خداوند در قرآن می‌گوید، بگو پروردگار من از تعداد آنها آگاه‌تر است (قل ربی اعلم بعدتهم). اگر چیزهایی وجود دارد که نمی دانیم و راهی برای یافتن آن پیدا نخواهد شد بهتر است آن را به خدا واگذار کنیم. ولی در مسیر رسیدن به اهداف انسان ها باید تلاش خودشون را برای کسب دانش انجام دهند. توانایی تشخیص درست از نادرست به ما داده شده است. باید دانشی را که کسب می کنیم با تحلیل عقلی بسنجیم. اما اگر دانش فقط از منابع غلط برسد به بیراهه میرسیم بنابراین دریافت این دانش از سرچشمه های صحیح آن درست ترین راه کسب دانش است. شهدا که جاودانگی خود را به دست خودشان انتخاب کرده اند یکی از این سرچشمه های مسلم هستند. البته برای شیعیان به طور ویژه سرچمه همه علوم با پیروی از اراده و رفتار حضرت امیر المونین در دسترس تر از دیگران است. و شناخت و پیروی از یاران امروز ایشان همان رسیدن به سرچشمه علوم است. وعلت اصلی مراجعه ما به آثار و سفارشات شهدا همین است. بهترین راه مطالعه آثار آن‌ها این است که مستقیم آنها را بخوانیم. در این ویدئو به بیان راز موفقیت شهدا و جاودانگی آن‌ها از زبان خودشان می‌پردازیم، این کلیپی است که در ای نهنگ برای شما تهیه کرده ایم نظر خودم این است که برای مطالعه بیشتر سخنان پیروان امیرالمونین، چه آنهایی که در تاریخ آثارشان آورده شده و چه پیروان امروزیشان، زمان بیشتری بگذاریم.

فرماندهان بزرگ تجربيات خود را در قالب سخنانشان به ما ارائه داده‌اند. در سخنراني‌هايي که از سردار شهيد قاسم سليماني به ما رسيده است، نکته‌هايي است که با فراگيري آن‌ها مي‌توانيم به تقويت اراده خود بپردازيم. تقويت اراده جزو سه اصل اول رمز موفقيت است. قبل از آن اطاعت از فرماندهی و نظم است: اوصیکم بتقوا الله و نظم امرکم که کلام امیرالمومنین است.
در ادامه این ویدئو درباره رسيدن به جايگاه بزرگ آسودگي از نامردمان و معنویت از زبان شهيد قاسم سليماني مي‌خوانيم. سردار دلها، قاسم سلیمانی پیامی نیز از امام خمینی در روزهای تلخ هشت سال جنگ تحمیلی می‌گوید که مال دائم جنگ بیان شد:

البته من برای شهدا و شما دعا میکنم، ولی همه باید بدانیم که ما تابع اراده خداوند هستیم. ما که از ائمه بالاتر نیستیم. آنها هم در ظاهر بعضی وقت‌ها موفق نبودند. هم پیغمبر، هم امیرالمومنین، هم امام حسن و امام حسین (علیهم السلام)، ما که نسبت به مقام اینها چیزی نیستیم، مهم مشیت خداوند است که هرچه او بخواهد چون عسل شیرین است! باید با آغوش باز پذیرای آنچه او می‌خواهد باشیم. از هیچ چیز نگران نباشید. محکم باشید و از هم اکنون به فکر عملیات بعد باشید. مطمئن باشید که پیروز هستید، اگر برای خداوند باشد، شکست ندارید.

سفارشي پدرانه نيز از شهيد عباس عليزاده، اولين شهيد مدافع حرم حضرت زينب از شهرستان جويبار، داريم.
تصاوير نجومي فوق العاده بدون تايم لپس از طلوع و غروب ماه گرفته شده‌اند. اين تصاوير که مي‌بينيد زمان واقعي هستند.

این ویدئو را از یکی از این سه لینک دریافت کنید:

:

 ***زندگي بدون نهنگ ممکن نيست*** کاری از الکترونهنگ فاطر سماوات
ای نهنگ
Electro Nahang Fater Samavat(ENFS)
سایر لینک های ارتباط ای نهنگ
enahang.ir
@enahang
@parchina
@dastanan
بهار 1401