راهنمای خرید از سایت اینهنگ

راهنمای خرید از اینهنگ

با سفارش از سایت اینهنگ می‌توانید قابلیت خرید آنلاین را در دسترس داشته باشید. ما تضمین می‌کنیم که سفارش شما به آسانی و با کیفیت بالا به دست شما خواهد رسید. ما از تصاویر جذاب و با کیفیت در سایتمان استفاده کرده‌ایم تا شما بتوانید تصویری دقیق از ظاهر و کیفیت محصول داشته باشید. برای سفارش محصولات اینهنگ مراحل زیر را برای شما گذاشته ایم:

1- انتخاب کالا با جستجو
براي اينکه کالاي مورد نظر خود را در سايت اینهنگ جستجو کنيد، مي‌توانيد از روش‌هاي زير استفاده کنيد:

ابزار نوار جستجو
پس از دومین منوی سایت در بالا، نوار جستجو وجود دارد که با تايپ نام کالا یا محصول مورد نظر، مي‌توانيد براحتی آن را بیابید.

منوی سمت راست- گروه بندی کالا
در اين قسمت که در صفحه اصلي سايت قرار دارد شما مي توانيد گروه کالاي مورد نظر خود را انتخاب کنيد. بخشی به نام کل محصولات در سايت وجود دارد که شما مي توانيد کالاهايي را که مد نظر داريد در آن بیابید. در همه بخش های محبوب (شامل محصولات سلامت و تغذيه هفت انار، محصولات فناوري اي‌رسا) و همچنین در این بخش کل محصولات امکان مرتب سازی براساس قیمت و همچنین نام محصول وجود دارد که با کمک آن می‌توانید ارزانترین و گرانترین محصولات را بیابید.

2. نحوه سفارش کالا
زماني که در سايت کالاي مورد نظر خود را پيدا کرديد و قصد خريد آن را داشتيد، بايد بر روي سبد خريد کليک کنيد و کالاي مورد نظر خود را به سبد خريد اضافه کنيد. اگر قصد داشتيد که کالاهاي بيشتري را خريداري کنيد مي‌توانيد آنها را نيز به سبد خريد اضافه کنيد.

3. نحوه خريد کالا

بعد از اينکه کالاي مورد نظر را به سبد خريد اضافه کرديد، بايد سفارش کالا را بر اساس مراحل زير تکميل کنيد.
ابتدا لازم است مشخصات خود را ارسال کنيد. بعد از آن سفارش خود را بازبيني کنيد و پرداخت اينترنتي را انجام دهيد.

4. دریافت کد رهگیری

به محض خرید یک کد پیگیری توسط سایت به سفارش شما داده می شود. پس از آن کد رهگیری مرسوله پستی از طریق آی-دی اینهنگ برای شما ارسال می شود.

5. پشتیبانی سفارش ها

در هر زمان که نیاز به پشتیبانی سفارش خود داشتید می توانید از طریق ادمین اینهنگ @enahang با مدیر در ارتباط باشید. یا با شماره تماس 09363694377 تماس بگیرید.