تازه‌های بسته‌های آموزشی ای‌رسا

  • تازه‌های بسته‌های آموزشی erasa
    تازه‌های بسته‌های آموزشی erasa

 

بسته آموزشی پردازنده های آردوینو، ARM  و AVR

در این بسته آموزشی نخست به معرفی انواع میکروکنترلرها خواهیم پرداخت و پس از آن شباهت‌ها و تفاوت‌ها همچنین مزایا و معایب میکروکنترلرها بیان می‌شوند. سپس تراشه‌های مختلف AVR ،ARM و Arduino بیان می‌شوند. در ادامه با سخت افزار آنها و برنامه نویسی هر یک از آن ها آشنا خواهیم شد.

 

بسته آموزشی تکنولوژی IoT و شبکه

آموزش پیاده سازی سرورها و مجازی سازی در سیستم های نوین در این دوره آموزش ارائه شده است.  بسته آموزشی تکنولوژیIoT   و FOG  به عنوان یکی از بهترین و کاملترین بسته های آموزشی این گروه به شما پیشنهاد می شود در این بسته علاوه بر آشنا شدن با مفاهیم، و روش های پیاده سازی با زیرساخت های مناسب آن مانند اینترنت 5 G آشنا خواهید شد.

بسته آموزشی لینوکس برای کاربران حرفه ای

مجموعه کامل شامل کتاب های کاربری و توسعه حرفه‌ای لینوکس است که می‌تواند در حضور چالش‌های خوشه سازی به خوبی راهگشا باشد.

برای آشنایی بیشتر کاربران و هم چنین توسعه دهندگان با توسعه کرنل لینوکس، مثال‌های متنوع برگرفته از مقاله‌های معتبر کد منبع باز تحت لینوکس توسعه داده شده است.

 

بسته آموزشی مخابرات فیبرهای نوری آموزش همراه با پژوهش و کاربرد به کلیه پژوهشگران و صنعتگران از جمله اهداف این بسته منحصر به فرد آموزشی است که در آن انواع فیبرهای نوری شامل فیبرهای معمولی، فیبرهای بلور فوتونی هسته جامد و هسته تهی، فیبرهای براگ، فیبرهای براگ گریتینگ و نظایر آن معرفی و روش محاسبه پارامترهای خطی وغیرخطی آموزش داده می‌شوند. سپس با آموزش مجموعه کدهای متلب، انتشار نور در هر طول از فیبر در حوزه های زمانی و فرکانسی محاسبه می‌شود.  این بسته شما را برای طراحی ساختارهای جدید فیبرهای نوری و پیاده سازی های عملی و نوشتن مقاله های معتبر آماده می سازد.

بسته آموزشی بیوانفورماتیک و توالی‌یابی دنا

به جرات می توان گفت بسته آموزشی بیوانفورماتیک پیشرفته بهترین و کامل ترین اثر ارزشمند گروه هوش مصنوعی است که به طور کلی مشابه چنین بسته آموزشی نه تنها به زبان فارسی حتی به زبان انگلیسی نیز وجود ندارد. در این بسته اصول کلی و مفاهیم، همراه با مثال های متنوع برگرفته از مقاله های معتبر آموزش داده شده است طوری که کاربران پس از مشاهده فیلم‌های آموزشی به سادگی قادر به تحلیل ساختارهای متنوع ژنتیکی و شیمیایی هستند. این بسته آموزشی شامل 25 ساعت آموزش خوشه سازی و تحلیل داده‌های زیستی می‌شود.

بسته آموزش واقعیت مجازی Virtual Reality

شامل 4 عدد DVD کامل‌ترین بسته موجود در بازار است که با کیفیتی بالا مفاهیم را همراه با مثال های کاربردی شرح می دهد.
در این بسته آموزشی روش استخراج هر یک از پارامترهای خروجی به طور کامل شرح داده شده است.
در این بسته آموزشی سعی شده ساختارهای چندین مقاله معتبر شبیه‌سازی شوند تا ضمن آموزش مفاهیم و نحوه نوشتن و شبیه سازی مقاله، اعتماد به نفس لازم برای پژوهشگران تحصیلات تکمیلی جهت پژوهش و نوآوری ایجاد شود.