بسته آموزشی تکنولوژی اینترنت اشیا و شبکه

بسته آموزشی تکنولوژی وب اشیا و شبکه
بسته آموزشی تکنولوژی وب اشیا و شبکه
قیمت:100000.00تومان
افزودن به سبد خرید

اینترنت اشیا (Internet of Things | IoT) که به اختصار به آن IoT نیز گفته می‌شود، مبحثی پیرامون گسترش نفوذ اینترنت در مواردی فراتر از کامپیوترها و گوشی‌های هوشمند می‌باشد. در واقع، این نفوذ به طیف وسیعی از چیزها (اشیا)، فرایندها و محیط اشاره دارد.
محدودیتی برای کاربردهای اینترنت اشیا وجود ندارد و از این مبحث در صنعت (حمل و نقل)، کشاورزی (گلخانه هوشمند)، پزشکی (تجهیزات پزشکی متصل به نت)، نظارت و امنیت (دوربین‌های نظارتی)، آموزش و کسب و کار استفاده می‌شود.
زبان‌های برنامه‌نویسی گوناگونی برای کار در حوزه اینترنت اشیا وجود دارند که از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به پایتون، جاوا، C++‎، جاوا اسکریپت و PHP اشاره کرد.

آموزش پیاده سازی سرورها و مجازی سازی در سیستم های نوین در این دوره آموزش ارائه شده است. بسته آموزشی تکنولوژی IoT و FOG  به عنوان یکی از بهترین و کاملترین بسته های آموزشی این گروه به شما پیشنهاد می‌شود. در این بسته علاوه بر آشنا شدن با مفاهیم، و روش‌های پیاده سازی با زیرساخت های مناسب آن مانند اینترنت 5G آشنا خواهید شد.

معماری اینترنت اشیا دارای شش مولفه حسگرها، اتصالات، ابر، تحلیل داده، رابط کاربری و محرک‌ها (عملگرها) است. بردهای به کار رفته در وب اشیا در ابعاد کوچکي طراحي می‌شوند تا بتوانند در تجهيزات زيادي براي کاربري اينترنت اشيا بکارگرفته شوند. همچنين امکانات مناسبي هم براي ارتباط با ساير ماژولها داشته باشند. در ادامه به معرفی جزئیات این محصول می‌پردازیم.

جزئیات محصول

معرفی ماژول و سنسور مخصوص اینترنت اشیا

مروری بر بهترین بردهای اینترنت اشیا

برد کنترلی اینترنت اشیا

ماژول وای فای (Wi-Fi)

پروژه‌های IoT

برنامه‌نویسی اینترنت اشیا

شبکه‌های LPWAN