ایجاد رایگان پروژه با ای‌رسا

تصویر سایت jsp ای‌رسا
تصویر سایت jsp ای‌رسا
قیمت:10000.00تومان
افزودن به سبد خرید

ای رسا با برقراری ارتباط میان کسانی که ایده‌ای دارند و آنهایی که ایده ها را عملی میکنند کارش را شروع کرد. امروز برای کار با ایرسا لازم نیست هدف شما یک رویای دوردست باشدT بلکه کارهای که فکر میکنید انجام آنها به افرادی به جز خودتان هم نیاز دارد، را شامل می‌شود. انسان‌ها می‌توانند با همکاری، رویاهای دوردست را انجام دهند.

اگر یک سفارش دهنده هستید، این شما هستید که با تقسیم کار به بخش‌های کوچکتر آن را عملی می‌کنید. برای ساخت یک فیلم می‌توانید فیلم بردار خود را اینجا پیدا کنید. برای ساخت انیمیشن می‌توانید از طراحان گرافیک حرفه‌ای کمک بگیرید. فقط لازم است بدانید به چه چیزهایی نیاز دارید. می‌توانید با حرفه‌ای‌ترین برنامه‌نویسان برای توسعه فروشگاه خود ارتباط برقرار کنید. یا در معاملات ارز دیجیتال حرفه‌ای شوید. ای رسا بستر این ارتباط را فراهم کرده است.

اگر شما یک سفارش گیرنده هستید می‌توانید با ثبت و ارائه توانمندی، در کارهای بزرگ شرکت کنید. نشان دهید به جز توانمندی هایتان به چه چیزهایی علاقه دارید، پذیرای چه مشکلاتی هستید و می‌خواهید کارها تا چقدر پیش برود. می‌توانید کارها را از طریق رایانه انجام دهید، یا دوست دارید تمام مراحل ساخت را همراه گروه باشید تا چیزهای بیشتری یاد بگیرید. می‌توانید در معاملات خود از ارزهای رمزپایه استفاده کنید.