خدمات اصلاح و ترمیم آسیب های ورزشی شانه و زانو

اصلاح شانه یخ زده
اصلاح شانه یخ زده
قیمت:3000000.00تومان
افزودن به سبد خرید

در فرایند آموزش ورزش تکنیک های جدید لازم است تا همه عضلات و ماهیچه ها و مفاصل را بعد از گرم کردن در هر دو مرحله گرم کردن ایستا و پویا آماده کنیم تا بتوان از مزایای تمرین های تخصصی بهره کافی به دست آورد. هرگونه کوتاهی در مراحل گرم کردن ایستا، حرکات کششی ابتدایی و آماده سازی بدن ممکن است منجر به آسیب های جزئی یا پیشرفته شود. اگر در مراحل اجرای تکنیک روی بخشی از ماهیچه ها و سیستم استخوانی عضلانی کار کنیم و فقط یک بخش از سیستم کلی به کار گرفته شود احتمال قوی شدن آن بخش موجود است اما همچنان ممکن است آن بخش ویژه آسیب پایدار ببیند.
 بنابراین تاکید می شود که هرچه بیشتر روی استفاده متعادل از تمام عضلات و سیستم اسکلتی در تکنیک ها و تمرین ها متمرکز شویم. آمادگی جسمانی یکی از مهمترین فاکتورهای جلوگیری از آسیب است اما تنها عامل نیست، فاکتور های دیگر از جمله سن، سابقه ورزشی، مراحل گرم کردن تخصصی و عمومی، شیوه اجرا و ... نیز موثر هستند مربیان لازم است در آموزش خود تا حد ممکن سعی کنند انعطاف‌پذیری کافی داشته باشند که از آسیب‌ها جلوگیری شود. اما به هر حال در ذات ورزش آسیب ها وجود دارد. در بهترین حالت که با بالاترین سطح آمادگی جسمانی، شرایط کافی و مناسب سن و سابقه ورزشی اجرای صحیح و فراهم آوردن تمام آنچه در اختیار فرد هست باز هم احتمال آسیب به علت شرایط ناپایدار محیطی موجود است. بنابراین استفاده از تکنیک ها و روشهای درمانی در لحظه کمک می کند تا اثرات آسیب را در آینده کاهش دهیم و به درمان کامل و به بهبود و بازیابی سیستم بدنی کمک کنیم. در این زمینه آنچه که در ساعات ابتدایی که آسیب اتفاق افتاده است، انجام میدهیم اثر ویژه دارد.
در ورزشکاران که با رکورد و زمان سر و کار دارند، بازگشت به نقطه بهبودی قبلی پس از آسیب شاید کاملاً امکان پذیر نباشد، اما در صورت دانش کافی در لحظه آسیب می‌توان بسیاری از صدمات بعدی را پیشگیری کرد و با کمک به سیستم اسکلتی، و بازآوری بسیار قوی که پزشک درون انسان آن را مدیریت می‌کند، می‌توان به بهبودی کامل امید داشت. آسیب زانو و شانه فقط در ورزشکاران آزاردهنده نیست. نوازندگان، مربیان، پزشکان و کسانی که مدتها در یک وضعیت ثابت می‌نشینند مثل نگهبان‌ها، محصلین و کسانی که با قلم و کاغذ و نوشتن طولانی مدت در ارتباطند، حتی کودکانی که ساعت‌های زیادی با تلفن موبایل بازی می‌کنند و آموزش می‌بینند، در معرض این آسیب‌ها قرار می‌گیرند. هرقدر ماهیچه‌های بخش پشتی بدن در سیستم شانه‌ای ضعیف‌تر شوند، بدفرمی‌های ظاهری به شکل افتادگی شانه، فرورفتگی گردی کمر، افزایش گودی کمر، و بدفرمی‌هایی در سیستم ستون فقرات از جمله این آسیب ها هستند.
نوازندگان به خصوص، با آسیب شانه یخ زده مواجه می‌شوند؛ چون آنها ساعت ها در یک فرم نشستن قرار می‌گیرند. در میان ورزشکاران، آنهایی که شطرنج بازی می‌کنند نیز همین حالت را دارند. شانه یخ زده، و بد فرمی‌های ستون فقرات ‌از جمله ویژگی‌های بسیاری از این افراد است. آموزش شکل صحیح نشستن و راه رفتن و ورزش‌های کششی که در محیط کار به سادگی می‌توان آنها را انجام داد بسیار می‌تواند به جلوگیری و پیشگیری از این آسیب‌ها کمک کند. آموزش طرز صحیح تنفس به سالمندان کمک می‌کند که ساختار اسکلتی بهتری نیز داشته باشد. سالمندان، به ویژه در خانم‌ها همراه با شکل بد نشستن و کوچک شدن شکل قفسه سینه و ریه‌ها امکان تنفس صحیح ندارند. تنفس صحیح به کمک چرخش خون می آید تا بار قلب کاهش یابد. قلب و سیستم گردش خون که اغلب به عنوان سیستم قلبی-عروقی از آنها یاد می‌شود، گروهی از ارگان‌های بدن هستند که مواد مختلف را به سلولها می‌رسانند. در صورت آسیب‌دیدگی کمک به این سیستم‌ها کمک به دستگاه گوارش و سیستم دفع ادرار و کلیه‌ها می‌باشد.
اثر آسیب های طولانی مدت تر و آسیب های قدیمی، مدتها فرد یا ورزشکار را درگیر می کند. در این گونه موارد لازم است مجموعه ای از دستورالعمل ها را به کار ببریم تا این آثار برطرف شوند یا حداقل تا حد قابل تحملی کاهش یابند. روش‌های ماساژ درمانی، تمرین‌های عملی، تقویت ماهیچه‌های کمکی، تغییرات در شیوه زندگی، برای مدت ها می تواند آسیب قدیمی را پوشش دهد. ای نهنگ در این پروژه به همراهی ورزشکارانی می آید که با آسیب‌های طولانی مدت شانه و زانو درگیر شده اند. آسیب سیستم شانه ای در بسیاری از عملکردهای زندگی روزانه آزار دهنده است و زانو به علت آنکه همه وزن بدن را مدیریت می‌کند یکی از مهمترین مفاصل کلیدی در بدن را در خود جای داده است. هر دو از مهمترین بخش‌های حرکتی هستند. اصلاح و ترمیم آسیب‌های زانو و شانه با مجموعه‌ای از روش‌ها در محیط آبی و در هوای آزاد طی دوره حدود دوتا شش ماه از آثار آسیب‌های قدیمی می‌کاهد و فرد می‌تواند تا حد بیشتری به توانایی قبلی خود برگردد.