وبلاگ رسمی ای رسا

پیوندها


موضوعات مطالب آموزشی


23 بهمن 1396
پردازش ابر و مه با نسخه مه‌اشیا شبیه ساز کلودسیم

دنیای پهناور کلود با قابلیت میزبانی گسترده برای استقرار و اجرای سیستم‎های توزیع شده، بستر خوبی برای توسعه اینترنت اشیا و تمام اشکال چند منظوره آن محسوب می‎شود. بدین منظور اخیرا این امکان به کلودسیم اضافه شده که از پردازش مه و ابر در اینترنت اشیاء نیز حمایت کند. برای این کار امکانات ویژه ای مثل خدمات نظارت بر توان، خدمات مدیریت منابع و غیره در آن درنظر گرفته شده. یک رابط گرافیکی نیز به آن اضافه شده است که تصویر آن در شکل زیر آمده است.

iFogSim GUI for building network topology.
رابط گرافیکی iFogSym برا توپولوژی شبکه ساختمان
توضیحات بیشتر را می‌توان در این فیلم دید.

ثبت سفارش در ای رسا

فعالیت های ای رسا

جهت ثبت سفارش در زمینه ی مشاوره پروژه، ترجمه تخصصی مقاله ISI، استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش اکسپت فوری و چاپ تضمینی مقاله در مجلات معتبر ISI، ISC، Scopus، Pubmed و کنفرانس ملی و بین المللی، تحلیل آماری با نرم افزارهای تخصصی، تهیه پرسش نامه، تحلیل کیفی، شبیه سازی و کدنویسی در ای رسا با شماره زیر تماس بگیرید

شماره تماس: 09017414869

ایمیل ای رسا: erasa@enahang.ir

تلگرام ای رسا:

@erasaa

به کانال تلگرام ای رسا بپیوندید

https://telegram.me/erasaa

X


لینک ثابت


ویدئوی آموزشی شناسایی کننده های بیز و کوچکترین همسایه

شناسایی کننده های آماری

کلا شناسایی کننده ها به دو دسته با مدل و بدون مدل تقسیم می شوند. شناسایی کننده های بیز و کمترین فاصله دو نمونه از این کلاس های کلی هستند. در این ویدئوی آموزشی این شناسایی کننده ها را بیشتر توضیح می دهیم.


لینک ثابت


زمان بندی در کلود

سلام

از مشکلات کلود (رایانش ابری) ابر منفرد است. در حالی که اتحادیه ابرها را راه اندازی کنیم راه حلی به این مشکل داده ایم. در مدیریت اتحادیه ابرها زمان بندی job ها (taskها) را در کلود داریم. زمانی که لیستی از کارها در یک فایل با پسوند swf ذخیره

 


لینک ثابتآموزش پیاده سازی معادلات ویبریشن در مطلب

سلام

این بار فایل آموزش انجام پروژه ویبراسیون (vibration) را برای شما قرار می دهیم. کدهای این فیلم آموزشی همگی در محیط مطلب (matlab) نوشته شده اند.

دانلود فیلم آموزشی ویبریشن از کانال ما در آپارات


لینک ثابت


آموزش استخراج قانون با رگرسیون خطی

 
این جا در کانال آپارات آموزش رگرسیون خطی را داده ایم. در ویدئوی ارائه شده به بیان یک سری روش هایی می پردازیم که به انتخاب و کاهش خصیصه برای اعمال روش رگرسیون خطی برای استخراج قوانین می پردازد. هنگامی که همبستگی رگرسیون اعمال کردیم با آستانه 0.95 تعداد خصیصه ها را از 1058 به 345 می رسد. هنگامی که از روش وزن دهی svm استفاده می کنیم تعداد خصیصه ها از 345 به 172 می رسد. با اعمال روش های best first و حریصانه تعداد خصیصه ها به 40 رسیده و ....

لینک ثابت


فیلم کد مطلب بهبود کنتراست

در محیط مطلب به عنوان یک تمرین بخشی از کد یک بهبود کنتراست را با ماسک های سوبل و میانگین آورده ایم.

در بخش هایی از فیلم هم به نحوه به دست آوردن خروجی ها پرداخته شده است.

 

این فیلم را می توانید از این جا:

دانلود کنید.

 

X


لینک ثابت


histogram equalizer

در این فیلم نشان می دهیم که چگونه یک تصویر را با histogram equalizer بهبود دهیم

با ما باشید


لینک ثابت


شبیه سازی با چند بروکر در محیط cloudsim

با امکاناتی که امروزه در سطح ماشین های مجازی و سیستم عامل ها فراهم شده است، می توان بار محاسباتی را بین چند سیستم در محیط ابری تقسیم کرد.

برای محققین امروزه این امکان فراهم شده که بدون نیاز به تنظیم ماشین های مجازی قبل از تست پیاده سازی، تست های شبیه سازی خود را در محیطی نزدیک به واقعیت به زبان جاوا انجام دهند. این محیط cloudsim است. نمایشی که ما امروز برای شما در نظر گرفته ایم، تست با معیار زمانی میانگین پاسخ زمانی است که در این فیلم آورده شده.


لینک ثابت


شبیه سازی لیگ فوتبال (soccer league)

سایت ایرسا در راستای توانمندسازی بهتر مشتریان خود فیلم ویدئویی پیاده سازی کد شبیه سازی لیگ فوتبال (soccer league) را تهیه و از این طریق با شما به اشتراک می گذارد.

کسب اطلاعات تکمیلی برای خرید آموزش با جزئیات بیشتر:

+98-09363694377 و +98-9017414869

 


لینک ثابت


آموزش کد HARQ

فیلم آموزشی کد مطلب HARQ را می توانید در کانال ما در آپارات از مجموعه آموزش های گروه آموزشی پژوهشی سایت ایرسا (enahang.ir/erasa.htm) دنبال کنید.

گروه آموزشی-پژوهشی سایت ایرسا در راستای ارج نهادن به اعتلای علم و اندیشه در نظر دارد از این طریق یک مجموعه آموزشی از مجموعه فعالیت های خود گردآوری و در اختیار عموم به طور رایگان قرار دهد.

 

 


لینک ثابتسایر صفحات : 1 | 2